KAMENNÝ KOBEREC 

+420 774 311 131

Kamenné koberce

Proč zvolit kamenné koberce od NOVASTONE:
  • Firma NOVASTONE Vám nabízí kvalitu za příznivou cenu, dlouhotrvající design vašeho interiéru a nebo exteriétu.
  • Kamenné koberce mají přírodní textury, nadčasový vzhled, bezspárový povrch a zároveń mohou zaručit příjemnou chůzi
  • Jsou protiskluzové, mrazuvzdorné a pokud je chcete využít např. k bazénům, zaručí vám vodopropustnost (netvoří se kaluže) a téměř žádné nároky na údržbu - snadné čištění.
  • Kamenné koberce jsou trvanlivé a odolné proti nárazům, hygienicky nezávadné (bez rozpouštědel) a dokáže přilnout na veškeré savé materiály.
  • Kamenný koberec může být aplikován přímo na starou, pevnou podlahu. Rovněž může být položen na starý (vyrobený) i nový beton, asfalt, zámková dlažba a jiné podlahy.

 

Kde je možno kamenný koberec využít:
Venkovní prostory např.
balkon, terasy, střešní zahrady, vjezdy, chodníky, schodiště, okolí bazénů
Obytné prostory např.
chodby, schodiště, obývací pokoje, ložnice, kuchyně, koupelny vč. sprchových koutů ale i v barech, prodejnách a kancelářích.
Kamenný koberec  můžete použít vlastně všude. Všude tam kde je potřeba oživit a zkrášlit vaše okolí.

Podlahy s přírodního kamene jsou velmi nenáročné na údržbu, snadno se čistí, jejich vzhled je nadčasový, jejich povrch je příjemný na dotek, odolný proti poškrábání, je stálobarevný a má dlouhou životnost. Kamenný koberec je protiskluzový i za mokra. Kamenný koberec vyrovná nerovnosti v původní podlaze. Přírodní kámen lze kombinovat v různých barevných odstínech, a tvořit tak různé vzory, nápisy, loga apod.

Na balkónech, terasách i v okolí bazénů se často setkáváme s keramikou nebo dřevěným obložením, které jsou vlivem klimatických podmínek poškozovány. Po dlouhých zimních měsících v nich vznikají trhliny a praskliny, které se každoročně musí opravovat. Váš balkón, terasa i okolí bazénu s novým kamenným kobercem ukončí každoroční renovace, protože kamenný koberec je odolný proti povětrnostním vlivům. Váš balkón, terasa nebo okolí bazénu dostane nejen elegantní vzhled a vizuální zvýraznění, ale hlavně ušetří finanční prostředky vynakládané na každoroční opravy.